Pojedyncze pytania. Tylko w tym poscie! Zapraszam

Tysiące godzin spędzonych na siłowni, hektolitry wylanego potu, walka ze swoimi słabościami.
Ten dział stworzony jest z myślą o Tobie - spytaj czy dobrze ćwiczysz.
 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » środa, 3 sie 2011, 14:56

ćwicząc mięśnie będziesz spalał tłuszcz, jednocześnie dobra dieta i nie będziesz miał problemu z tym żeby zpalić zbędne kilogramy podczas treningu

 

Post przez Gimbu » wtorek, 16 sie 2011, 14:33

Mam pytanko jak szybko wzmocnić mięśnie brzucha i rąk??

 

Post przez Kamiles » poniedziałek, 5 wrz 2011, 13:03

słuchajcie znalazłem coś takiego
http://hormonwzrostu.edu.pl/2011/05/23/ ... ych-cz-12/
i tutaj piszą o TUT, ale nie wiem co to jest. Szukałem informacji w necie, ale nic nie znalazłem.
i od razu kolejny pytanie. Mam problem z trawieniem, a jechałem na wysoko białkowej diecie, odstawić, czy się przemęczyć jeszcze troche?

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » wtorek, 6 wrz 2011, 18:30

Tut-z ang. "Time under tension".

Czyli czas napięcia mięśniowego.
Odnośnie problemów z trawieniem,mógłbyś to rozwinąć?Jakie objawy,od jakiego czasu....taki krótki wywiad.

 
Posty: 83
Dołączył(a): piątek, 15 lip 2011, 00:00

Post przez TomaszM » piątek, 9 wrz 2011, 23:18

A co to znaczy dla Ciebie wysoko białkowa dieta ?
Rozumiem iż bilans zasadowo-kwasowy jest w normie.

 
Posty: 296
Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2010, 00:00

Post przez toxyna » piątek, 16 wrz 2011, 15:24

Mam pytanie jakie ćwiczenia są dobre na przedramie, a dokładnie chodzi mi o wewnętrzną stronę przedramion.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1372
Dołączył(a): piątek, 9 kwi 2010, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post przez Nox » piątek, 16 wrz 2011, 18:07

Ja nie ćwiczę przedramion od jakiś - 2 lat.

Dlaczego?
Bardzo angażują się przy podstawowych ćwiczeniach takich jak: martwy ciąg, podciąganie na drążku, uginanie przedramion ze sztangą prostą itp.
Oczywiście jeśli ciągi, podciągania wykonujemy bez pomocy pasków.
Trizer - spalacz tłuszczu

 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 26 gru 2010, 01:00

Post przez Kwachu » wtorek, 20 wrz 2011, 11:34

Ja trenowałem przedramiona 4 razy w tygodniu, na końcu każdego treningu.
- uginanie sztangi/sztangielek nachwytem w podparciu o ławkę, kat stawu łokciowego rozwarty 30/25/20/15/10/5 powtórzeń, ręce na zmianę przy sztangielce a przy sztandze odpoczynek do 30 sekund trwał
- uginanie sztangielki/sztangielki podchwytem w podparciu o ławkę, kat stawu łokciowego rozwarty, reszta j/w
- na koniec zwijałem sznurek z obciążeniem, to już całkowicie powodowało "wypompowanie" mięśni przedramion.

Z racji słabego uścisku, co powodowało wypadanie sztangi przy większych ciężarach(np;martwy ciąg bądź wiosłowanie), robiłem też uganianie podchwytem, ale w dolnej fazie ruchu nadgarstków lekko spuszczałem sztangę na końce palców, albo trzymanie sztangi w rękach jak w pozycji końcowej przy martwym ciągu, z ogromnym obciążeniem(szkodliwe dla kręgosłupa)...

Przedramiona są aktywne przy prawie wszystkich czynnościach, nawet nosząc zakupy pracują, co można zauważyć, jak często po nawet głupiej czynności są lekko pod pompowane.

 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lis 2011, 01:00
Lokalizacja: Poznań

Post przez kyzzio » poniedziałek, 7 lis 2011, 16:16

jak najlepiej ćwiczyć uścisk (uchwyt) dłoni

 
Posty: 328
Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2010, 00:00

Post przez mike » wtorek, 8 lis 2011, 12:10

Dobry trening mięśni przedramion + trening na ściskaczach,trzymanie ciężaru na czas,wiszenie na drążku(z obc.) na czas.
Trenując na gryfie o dużej średnicy też wzmocnisz siłę chwytu,ale takie sztangi na siłowniach to rzadkość.

Ewentualnie możesz kupić fat gripz.

O stosowaniu magnezji chyba nie muszę wspominać ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trening

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości